LV RU
Pieteikties servisam
*
*
*
*
*
Nepieciešamais pakalpojuma veids
Vēlamais saziņas veids
* obligāti aizpildāmie lauki

VERTE AUTO  servisa centrā iespējams veikt ne tikai garantijas remontu un apkopi, bet arī virsbūves remontu, kā arī krāsošanas darbus.

Mūsu virsbūvju remonta speciālistu zināšanas, oriģinālās ŠKODA remonta tehnoloģijas un rezerves daļas ļauj garantēt, ka Jūsu automašīna atgūs savu oriģinālo stāvokli, kāds tas bija pirms negadījuma, neradot ne mazākās šaubas par drošību un izturību.

Jūs esat pelnījuši labāko!

Mēs, ŠKODA, uzskatām, ka Jūs un Jūsu auto ir pelnījis pašu labāko, tāpēc mēs ievērojam augstākos standartus, lai arī ko mēs darītu.

Mēs sekojam vadlīnijām.

ŠKODA sertificētie speciālisti vienmēr seko ražotāja vadlīnijām, tāpēc Jūs varat būt droši, ka automašīna ir salabota atbilstoši augstākajiem standartiem.

Apmācīts personāls.

ŠKODA augsti novērtē savus darbiniekus, tādēļ regulāri investē apjomīgās izglītības programmās. Šī iemesla dēļ mūsu speciālisti ir labi zinoši par jaunākajām ŠKODA tehnoloģijām.

Instrumenti un aprīkojums.

Mūsu servisa centrā tiek izmantots jaunākais, ražotāja rekomendētais aprīkojums un remonta tehnoloģijas, kas nodrošina automašīnas atjaunošanu pēc augstākajiem standartiem.

ŠKODA oriģinālās rezerves daļas.

Mēs izmantojam tikai ŠKODA oriģinālās rezerves daļas, kas ir būtisks noteikums, lai automašīnu atjaunotu ne vien vizuāli, bet atgrieztu tai sākotnējo drošības līmeni.

Kvalitāte un garantija.

Tikai augstāk minēto faktoru ievērošana, ļauj nodrošināt remonta kvalitāti un saglabāt ražotāja noteikto garantiju.