LV RU

VERTE AUTO Pasaules ŠKODA dīleru konferencē 2022, Čehijā

VERTE AUTO | ŠKODA Mežciems komandai septembris iesākās ar jauniem iespaidiem un zināšanām. Pasaules ŠKODA dīleru konferences dienās no 1. līdz 3. septembrim VERTE AUTO Izpilddirektors Artūrs Cjunskis, Jaunu automašīnu pārdošanas vadītājs Māris Feifers un Mārketinga vadītāja Laura Suveika apmeklēja ŠKODA rūpnīcu Mlada Boļeslavā, Čehijā kur vēlreiz pārliecinājās, cik gan rūpīgi, līdz pat sīkākajai detaļai, ir atstrādāts ražošanas process. 

Un kā gan citādi – ja ik katru minūti no ražošanas līnijas jānobrauc vismaz vienai pabeigtai jaunai ŠKODA automašīnai. Un te svarīga ir katra sekunde un katra iesaistītā kvalitatīvi paveikts darbs - gan robotu, gan cilvēka. 

Tāpat vienā no konferences dienām ar patiesu apbrīnu varējām vērot ŠKODA Motorsport ražotnes veiksmes stāstu, kur pēc individuāla pasūtījuma saražotas jau vairāk nekā 400 jaunas sporta ŠKODA FABIA R5 automašīnas, kas konkurentiem šajā lauciņā liek nobālēt.

ŠKODA Auto pirmsākumu stāstu iesakām iepazīt ŠKODA muzejā Mlada Boļeslavā, kas atklās jums daudzus vēl iespējams nekad neredzētus ŠKODA modeļus. Jāizceļ, ka ŠKODA Auto ir viens no tikai četriem autoražotājiem pasaulē, kura vēsture ir nepārtraukta vairāk nekā 100 gadus. 

Konferences ietvaros tika organizēti arī izmēģinājuma braucieni, kuros bija iespējams pārbaudīt ne vien, kā jaunākais ŠKODA elektromobilis ENYAQ COUPE RS iV uzvedas šauro, gleznaino Čehijas lauku celiņu līkumos, bet arī kā tas attīsta ātrumu pa ātrgaitas šoseju, kad gāze ir grīdā. Atziņa visiem viena – tā ir bauda braukt!

Un pats svarīgākais – noslēguma pasākumā ŠKODA Auto sniedza ieskatu nākotnes vīzijā un jauno modeļu dizaina konceptos. Pagaidām gan dizaini un detalizētāka informācija ir konfidenciāla, bet varam droši teikt, ka nākotne solās būt aizraujoša!