LV RU

VERE AUTO | ŠKODA Mežciems autocentrs svin 3 gadu jubileju!

2022. gada 11. novembra vakarā ŠKODA oficiālais pārstāvis Latvijā VERTE AUTO atzīmēja savu 3 gadu jubileju! Svinības un uzņēmuma komandas saliedēšanās pasākums notika autocentra telpās Biķernieku ielā 125, Rīgā!

VERTE AUTO | ŠKODA Mežciems pilna servisa autocentrs savas durvis klientiem vēra 2019. gada novembra sākumā kā ne vien Baltijā, bet arī visā Austrumeiropā modernākais ŠKODA autocentrs. VERTE AUTO bija arī pirmais ŠKODA pilnas funkcijas digitālās pārdošanas pilota dīleris, kas citiem autocentriem uzstādīja jaunu, ievērojami augstāku latiņu, padarot automašīnas iegādes procesu nepiespiestāku un pateicoties viedrīku klātbūtnei daudz izzinošāku. 

Pārdošanas procesā izmantotie viedrīki, piemēram, ŠKODA modeļu vizualizators padara lēmuma pieņemšanu daudz vienkāršāku. Īpaši situācijā, kad runājam par individuāla auto pasūtījumu, jo visbiežāk nav iespējas identisku auto apskatīt klātienē, bet pateicoties pārdošanas procesā izmantotajiem viedrīkiem, VERTE AUTO konsultanti var nodemonstrēt liela izmēra TV ekrānā kā auto izskatīsies izvēlētajā komplektācijā. Šis rīks sniedz iespēju klientam arī daudz uzskatāmāk parādīt interjera atšķirības, un to kā, piemēram, izskatīsies izvēlētā virsbūves krāsa un automašīnas diski. Līdz ar to klients, pasūtot savu individuāli komplektēto auto, nepērk “kaķi maisā”, bet jau izejot no autocentra zina kā auto izskatīsies to saņemot. Šo iespēju atzinīgi novērtē klienti.

Vēl ļoti populārs viedrīks no salonā esošajiem ir ŠKODA modeļu interaktīvais viedgalds, kas sniedz iespēju salīdzināt ŠKODA ar citu ražotāju automašīnu modeļiem. Savukārt mazie autosalona apmeklētāji var uzspēlēt videospēles, kamēr vecāki apskata auto vai runā ar konsultantu. Tiem, kam patīk zināt vairāk un rakt dziļāk, ir pieejama informācija par ŠKODA zīmolu un tā vēsturi.

Tāpat COVID-19 pandēmijas strikto ierobežojumu laikā VERTE AUTO | ŠKODA Mežciems bija vienīgais dīlercentrs, kas saviem klientiem radīja autocentra virtuālo tūri, tādejādi nodrošinot iespēju arī attālināti doties virtuālā pastaigā un izbaudīt autosalona klātbūtni atrodoties savā dīvānā.

Neskatoties uz to, ka šie 3 gadi ir bijuši pilni ar dažādiem izaicinājumiem, VERTE AUTO | ŠKODA Mežciems autosalons un serviss var lepoties ar augstu klientu apmierinātību, par ko liecina regulāri apkopotie klientu apmierinātības aptauju dati un arī Google uzņēmuma reitings, kas ir viens no augstākajiem Latvijā starp ŠKODA pilna servisa autocentriem.

Lepojamies, ka, domājot par mūsu servisa klientu ērtībām, esam vienīgais ŠKODA autocentrs Latvijā, kas saviem klientiem šobrīd aktīvi piedāvā ŠKODA Service Cam pakalpojumu. Pamatojoties uz statistikas datiem līdz 25.11.2022., 82% no veidotajām video atskaitēm par nepieciešamajiem klientu automašīnu remontdarbiem 2022. gadā ir veikti VERTE AUTO | ŠKODA Mežciems servisā. Mūsu klientiem tā ir iespēja saņemt telefonā vai e-pastā bezmaksas video ieskatu par transportlīdzekļa pašreizējo tehnisko stāvokli un remonta ieteikumiem, kā arī ar to saistītajām izmaksām.

Un 3 gadi uzņēmuma attīstībā ir tikai pats sākums! Mūsu mērķis ir neapstāties pie sasniegtā, un tiekties piedāvāt iespējami labāko klientu pieredzi. Gluži tāpat kā ŠKODA dibinātāji Vaclavs Laurins un Vaclavs Klements, kas jau ŠKODA pirmsākumos tiecās uz to, vienlaikus saglabājot pieejamību.

Īpašs paldies autocentra klientiem, partneriem un komandai, kas jau 3 gadus veido VERTE AUTO | ŠKODA Mežciems ģimeni!