LV RU

Latvijas Spēkavīru oficiālajiem atbalstītājiem pievienojas VERTE AUTO - Škoda Mežciems autosalons un oficiālais serviss

Īsi pēc Lieldienām VERTE AUTO autocentrā Latvijas Spēkavīru Čempionāta organizatoru rīcībā, klātesot Škoda oficiālā pārstāvja VERTE AUTO izpilddirektoram Artūram Cjunskim, VERTE AUTO jaunu automašīnu tirdzniecības nodaļas vadītājam Mārim Feiferam, VERTE AUTO mārketinga vadītājai Laurai Suveikai un “EVENTS&SPORTS” SIA valdes loceklim Jurim Kokainim, organizatoru rīcībā tika nodots Škoda Kamiq automobilis, kas 2023. gada sezonas ietvaros kalpos ne vien kā atbalsts organizatoru ikdienas darbā, bet arī kā inventārs vienā no spēka vingrinājumiem, kas ir “vilkme no zemes”.

Latvijas Spēkavīru 2023. gada sezona sāksies ar Latvijas atklātā Čempionāta Spēkavīriem posmu Daugavpilī, kas būs skatāms ikvienam interesentam klātienē Daugavpils pilsētas svētku ietvaros - 3. jūnijā. Līdz sezonas sākumam plānota intensīva treniņu programma, gan aizvadot individuālus treniņus, gan grupu treniņus. Jau 25. martā aizvadītajā paraugtreniņā Agra Kazeļņika uzraudzībā Latvijas Spēkavīru (Latvian Strongman) Tik-Tok tiešraidē bija iespējams vērot vingrinājuma “vilkme no zemes” paraugdemonstrējumu Spēkavīra Andra Dilāna izpildījumā. Tāpat Čempionāta posmu ietvaros skatītāji varēs klātienē vērot arī tādus vingrinājums kā “baļķa celšana”, “krucifikss”, “pulkstenis”.

Jāatzīmē, ka 2023. gads Latvijas Spēkavīriem iesācies ar jaunu devīzi “Vīri kā Ozoli”. Ozols simbolizē Latvijas diženumu un spēku, savukārt vārds “Spēkavīrs” nozīmē spēcīgu cilvēku. Devīze tika radīta apvienojot abus.

Latvijas atklātā Čempionāta Spēkavīriem 2023. gada kalendārs:

  1. Daugavpils posms – 3. jūnijs;
  2. Mārupes posms – 23. jūnijs;
  3. Tērvetes posms – Traktordiena 2023 – 1. jūlijs;
  4. Kuldīgas posms – 22. jūlijs;
  5. Ventspils posms – 5. augusts;
  6. FINĀLS – t/c Akropole Rīga – 10. septembris.

Sacensību formāts paredz aizvadīt piecus posmus, lai noskaidrotu Latvijas kausa ieguvēju, savukārt, finālsacensībām t/c Akropole Rīga kvalificēsies 8 labākie Latvijas Spēkavīri, ņemot vērā četrus labākos posmus.

“EVENTS&SPORTS” SIA valdes loceklis Juris Kokainis: “Ir prieks, ka mūsu partneru pulkam ir pievienojies tāds pasaules zīmols kā ŠKODA. Esmu pārliecināts, ka mūsu sadarbība ar VERTE AUTO būs auglīga, un mēs lieliski papildināsim viens otru. Pateicoties šai sadarbībai, spēkavīru vingrinājumu sarakstā atkal regulāri būs iekļautas automašīnas. Vīri kā ozoli izvēlās ŠKODA no VERTE AUTO.”

VERTE AUTO izpilddirektors Artūrs Cjunskis: “Pirmajās sadarbības pārrunās ar Spēkavīriem uzreiz aizrāva viņu dabiskums un pārliecība, ka viņiem patiesi patīk tas, ko viņi dara. Profesionalitāte, cilvēcīgums un uzticamība raksturo arī mūsu ikdienas darbu ar klientiem. Tādēļ patiess prieks iet kopā ar stipriem un uzticamiem sadarbības partneriem. Priekšā solās būt piesātināta un aizraujoša vasara!”

Aicinām sekot līdzi jaunākajai  informācijai VERTE AUTO | Škoda Mežciems Facebook un Instagram sociālo tīklu lapās un Latvijas Spēkavīri (Latvian Strongman) – Facebook, Instagram, Tik Tok un Youtube.

 

Informāciju sagatavoja
Laura Suveika
VERTE AUTO mārketinga vadītāja

laura.suveika@verteauto.lv