LV RU
Pieteikties servisam
*
*
*
*
*
Nepieciešamais pakalpojuma veids
Vēlamais saziņas veids
* obligāti aizpildāmie lauki

SERVISS UN APKOPES

VERTE AUTO ir mūsdienīgākais autorizētais ŠKODA servisa centrs Latvijā, kurā automobiļu apkopes un remontdarbi tiek veikti atbilstoši jaunākajām ŠKODA tehnoloģijām un vadlīnijām.

Jaunākās diagnostikas un servisa iekārtas, kā arī sertificēti servisa speciālisti ļauj profesionāli parūpēties par Jūsu automašīnas tehnisko stāvokli, neatkarīgi no tās ražošanas gada un nobraukuma.

Lai arī VERTE AUTO ir oficiālais ŠKODA serviss, mūsu profesionālie un pieredzējušie servisa meistari ikdienā profesionāli apkalpo arī citu marku automašīnas. Tādēļ arī tad, ja Jums vēl nav ŠKODA automobilis, esiet vienmēr laipni gaidīts VERTE AUTO servisā Biķernieku ielā 125, Rīgā!

Mūsu plašajā kompleksā ir arī viens no modernākajiem auto virsbūvju remonta servisiem Baltijā. Mūsu izmantotās iekārtas un aprīkojums ļauj nodrošināt augstākos virsbūves remonta kvalitātes standartus, remontdarbi tiek veikti ātrāk, kvalitatīvāk un klients īsā laikā atgūst savu auto.

Ja Jums ir uzņēmums ar savu autoparku, kurā ir gan ŠKODA, gan arī citu marku automašīnas, tad Jums ir iespēja saņemt īpašu piedāvājumu visa autoparka automašīnu apkopēm un remontdarbiem.

Veicam apkopes, remontējam un krāsojam ne tikai ŠKODA garantijas automašīnas, remontu veicam arī pēcgarantijas automašīnām un citu marku automašīnām.

Servisam iespējams pieteikties aizpildot formu vai zvanot pa tālruni: +371 67 30 40 60
Ar aktuālajiem servisa īpašajiem piedāvājumiem varat iepazīties ŠEIT.

Brīžos, kad rodas jautājumi, reizēm atbildi var rast ŠKODA rokasgrāmatās. Visu ŠKODA modeļu ROKASGRĀMATAS PIEEJAMAS ŠEIT.