LV RU
Pieteikties servisam
*
*
*
*
*
Nepieciešamais pakalpojuma veids
Vēlamais saziņas veids
* obligāti aizpildāmie lauki

ŠKODA SERVISS UN APKOPES

Mēs VERTE AUTO esam mūsdienīgākais autorizētais ŠKODA servisa centrs Latvijā, kurā automobiļu apkopes un remontdarbi tiek veikti atbilstoši jaunākajām ŠKODA tehnoloģijām un vadlīnijām.

ŠKODA serviss ir pareizā vieta, kur meklēt rezerves daļas, aksesuārus kā arī veikt apkopes un remonta darbus Jūsu auto.  Abilstošas rezerves daļas, jaunākās diagnostikas un servisa iekārtas, kā arī apmācīti un sertificēti servisa speciālisti ļauj profesionāli parūpēties par Jūsu auto tehnisko stāvokli, neskatoties uz tā ražošanas gadu un nobraukumu.

Ja esam Jums tuvumā un nepieciešama autoservisa pakalpojumi esam vienmēr gatavi palīdzēt. Neraizējieties arī tad, ja Jums vēl  nav ŠKODA automobilis, esat laipni gaidīts mūsu servisā - Rīgā, Biķernieku ielā 125, kur jums palīdzēs zinoši un pieredzējuši mehāniķi.

Aizpildiet servisa pieteikuma formu vai esam no jums viena zvana attālumā T +371 67 30 40 60

Ņemiet vērā, ja Jums ir uzņēmums ar savu autoparku, kurā ir gan ŠKODA, gan arī citu marku automašīnas, tad Jums ir iespēja saņemt izdevīgāku piedāvājumu visa autoparka automašīnu apkopēm un remontdarbiem.