LV RU

No 21. maija līdz 6. jūnijam Rīgā norisināsies 84. Starptautiskās Hokeja Federācijas (IIHF) Pasaules Hokeja Čempionāts!

ŠKODA AUTO kā ģenerālsponsors un galvenais atbalstītājs 29. gadu pēc kārtas atbalsta Starptautiskās Hokeja Federācijas (IIHF) rīkoto Pasaules Čempionātu. Šī gada turnīrā, kas no 21. maija līdz 6. jūnijam norisināsies Latvijas galvaspilsētā Rīgā, 16 labākās pasaules valstvienības cīnīsies par augstākajām vietām.

Pirmo reizi ŠKODA zīmols čempionāta organizatoriem nodrošina pilnībā elektrisku autoparku, kas sastāv no 45 ENYAQ iV, ar kuriem turnīra organizatori un dalībnieki pārvietosies uz Pasaules Čempionāta arēnām, mītnes un treniņu vietām. Uz automašīnām ir ŠKODA AUTO – oficiālā galvenā sponsora un 2021. gada Pasaules Čempionāta logotipi. Pilnu auto nodošanas procesu skatiet zemāk izvietotajā video.

Martins Jans, ŠKODA AUTO Pārdošanas un mārketinga valdes loceklis: “Kā Čehijas uzņēmums, ŠKODA AUTO augstu vērtē hokeja attīstību, jo šis sporta veids ir populārs uzņēmuma mītnes valstī. Hokejs reprezentē dinamisku, praktisku pieeju un sadarbības spējas – vērtības, kas saskan ar ŠKODA AUTO. Atbalstām IIHF Pasaules Čempionātu Hokejā 29. gadu pēc kārtas, tādējādi saglabājot oficiāli atzīto pasaules rekordista statusu kā visilgākais ģenerālsponsors sporta pasaules čempionātu vēsturē. Esmu īpaši priecīgs, ka šogad mēs nododam organizatoriem pilnībā elektrisku autoparku, kas sastāv no 45 ENYAQ iV modeļiem.”

ŠKODA 2021 IIHF lietotne

ŠKODA AUTO ir arī ekskluzīvs 2021 IIHF lietotnes partneris, kurā hokeja fani atradīs iedvesmojošus atskatus par čempionāta norisi un noderīgu statistiku. Tiešsaistes paziņojumi par vārtu guvumiem nodrošinās faniem iespēju sajust klātienes efektu praktiski reālā laikā. Lietotāji var arī prognozēt spēļu iznākumu un dalīties par to ar draugiem. Lietotne ir pieejama Android un iOS ierīcēm vairākās valodās.

Fanboard skatītāji

Papildus lietotnei, šogad ŠKODA ir izstrādājusi jaunu koncepciju klātbūtnes efekta radīšanai –– Fanboard. Tā kā skatītāji klātienē nevarēs just līdzi spēļu notikumiem arēnā epidemioloģiskās situācijas dēļ, ŠKODA piedāvā faniem iespēju izvietot sēdvietās savu fotogrāfiju uz speciāli tam izveidotām pamatnēm. Šis inovatīvais risinājums dos iespēju 15 000 fanu atbalstīt arēnā viņu iemīļoto komandu.

Līdzjutēja figūru iespējams izveidot ŠEIT>>