LV RU

JAUNAIS ŠKODA KODIAQ - LATVIJAS ĢIMENES AUTO 2022!

Atklājiet ierastos ceļus no jauna! Jūs sagaida moderns dizains un tehnoloģijas, kā arī augsts komforta līmenis un nepārspējama ietilpība! 

Lielais, 4,7 m garais KODIAQ krosovers piedāvā komfortu un plašumu ar 5 vai pat 7 sēdvietām un ievērojamu vietu bagāžai. 2.5t piekabes vilkšana būs vienkāršs uzdevums. Bet 5 gadu ŠKODA rūpnīcas garantija darīs prātu mierīgu.

Kodiaq ģimene

Detalizētu piedāvājumu jautā VERTE AUTO | ŠKODA Mežciems konsultantiem klātienē, pa tālr. 67 30 40 50 vai info@verteauto.lv

 • Kodiaq

  Viss galvenais, kas nepieciešams, jau pamataprīkojumā: kruīza kontrole, 17” vieglmetāla diski, LED dienas gaismas un ne tikai! Pieejamie KODIAQ aprīkojuma līmeņi: bāzes versija ACTIVE, praktiskais AMBITION, bagātīgā ELEGANCE un karaliskais LAURIN&KLEMENT. Aizraujošiem braucieniem ārpus pilsētas ŠKODA KODIAQ pieejams arī ar pilnpiedziņu 4x4.

  Sākot no: 35500 €

 • Kodiaq Sportline

  Sportiska dizaina auto tiem, kas grib atšķirties! Melnie spoguļi, priekšējā reste un citi melnie eksterjera elementi tā vien sauc atskatīties. Bet dinamiskās šasijas kontrole ar braukšanas režīma izvēli, ļauj automašīnas vadāmību pielāgot savām velmēm. Viens pieskāriens režīmu pogai un KODIAQ SPORTLINE no komfortablas karietes pārtop par izveicīgu trajektoriju meistaru aizsteidzoties visiem pa priekšu.

  Sākot no: 38980 €

 • Kodiaq RS

  Jaunais KODIAQ RS iestatīs ikviena pulsu sacīkšu režīmā! KODIAQ RS apvieno izteiksmīgu dizainu, pilnpiedziņu 4x4 un jaudīgāko pieejamo KODIAQ modeļa dzinēju.

  Sākot no: 46670 €