LV RU

Nepārtrauktā kustībā ar ŠKODA Mobilitātes garantiju

Mums ir patiess prieks par to, ka izvēlējāties ŠKODA automobili un sveicam Jūs ar pievienošanos viena no pasaulē vecākā auto ražotāja lielajam klientu pulkam! Mūsu mērķis ir attaisnot Jūsu izvēli un padarīt Jūsu dzīvi daudz drošāku un bezrūpīgāku, dāvinot Jums ŠKODA Mobilitātes garantiju.

Kas ir ŠKODA Mobilitātes garantija?

Lai arī kur Jūs dotos ar savu ŠKODA automobili, vienmēr ir svarīgi, lai ceļojums nebeigtos pusceļā. ŠKODA Mobilitātes garantija Jums dod papildus drošību. Ja arī automašīnai ir gadījies kāds tehnisks defekts, šīs programmas ietvaros, Jums tiks sniegta palīdzība jebkurā dienā, jebkurā laikā – 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā.

Ko tā ietver?

ŠKODA Mobilitātes garantijas ietvaros palīdzības dienests telefoniski Jums sniegs padomus kā atrisināt radušos situāciju. Ja problēmu nebūs iespējams atrisināt telefoniski, Jums tiks nosūtīta tehniskā palīdzība, kas nogādās Jūsu automašīnu uz tuvāko autorizēto ŠKODA servisa centru.

Ja automašīnu nebūs iespējams salabot tajā paša dienā, ŠKODA Mobilitātes garantija bez maksas Jums un pasažieriem nodrošinās vienu no trijiem pakalpojumiem:

  • Servisa maiņas auto (ne ilgāk ka 3 dienas)
  • Nokļūšanu līdz galamērķim ar sabiedrisko transportu
  • Nakšņošanu viesnīcā (1 nakti, bez ēdināšanas).

Ka saņemt ŠKODA Mobilitātes garantiju?

ŠKODA Mobilitātes garantiju Jūs saņemat bez maksas, iegādājoties jaunu ŠKODA automašīnu. ŠKODA Mobilitātes garantija darbojas divus gadus no automobiļa pirmās reģistrācijas datuma, ja visi servisa apkopju darbi ir veikti laicīgi (nobraukuma un/vai laika ziņā), pienācīgā kvalitātē un atbilstoši ražotāja specifikācijai – autorizētā ŠKODA servisa centrā.

Pilnu informāciju par ŠKODA Mobilitātes garantiju un pieejamajiem pakalpojumiem uzzināsiet lejupielādējot brošūru.

Mūsu diennakts palīdzības dienests Jums ir pieejams visu laiku Latvijā un ārvalstīs:

  • Tel. +371 67221212