LV RU

Jaunā ŠKODA OCTAVIA iegūst prestižu Austrijas auto nozares apbalvojumu

Austrijas Automašīnu asociācija (ARBÖ) piešķīra pilnīgi jaunajai ŠKODA OCTAVIA Austrijas “Gada auto” titulu “Große Österreichische Automobil-Preis”. Bestsellera ceturtā paaudze ir pasludināta par uzvarētāju kategorijā “vidējas klases auto”, kurā vēsturiskā apbalvojuma 37. izdevumā tika vērtētas automašīnas, kuras maksā no 20 001 līdz 50 000 eiro. Tā ir pirmā reize, kad OCTAVIA iegūst šo balvu, kuru iepriekšējos gadus divreiz saņēma ŠKODA SUPERB. Žūrija sastāvēja no 100 locekļiem, kuru vidū bija eksperti, slavenības un asociācijas žurnāla “Freie Fahrt” lasītāji. COVID-19 pandēmijas dēļ šogad balvas pasniegšanas ceremonija tika novadīta Porsche Holding galvenajā mītnē Zalcburgā. Jaunā ŠKODA OCTAVIA šobrīd ir pārdotākā automašīna Austrijā.

Šogad par “Große Österreichische Automobil-Preis” apbalvojuma nominantiem tika izvēlētas 32 automašīnas, kuras Austrijas tirgū tika atklātas starp 2019. gada 1. novembri un 2020. gada 31. oktobri. Tos vērtēja pēc pieciem kritērijiem: tehniskais izpildījums, ekonomiskums, uzticamība, ekoloģiskums un cenas un kvalitātes attiecība. Tradicionāli pasākumā tiek pasniegtas balvas trīs kategorijās, balstoties uz iegādes sākuma cenu: “Mazās klases auto”, kuru iegādes cena ir līdz 20 000 eiro, “vidējas klases auto”, kuru vērtība ir no 20 001 līdz 50 000 eiro un “premium klases auto”, kuru sākotnējā iegādes cena pārsniedz 50 001 eiro. ŠKODA OCTAVIA uzvarēja neskatoties uz daudziem spēcīgiem konkurentiem kategorijā “vidējas klases auto”.

ŠKODA ir padarījusi ceturtās paaudzes OCTAVIA vēl aizraujošāku nekā iepriekšējais modelis. Tajā pašā laikā bestsellers ir radīts ar vēl nepieredzētu aktīvās un pasīvās drošības līmeni. Tas ir aprīkots ar virkni jaunu asistentu sistēmu un progresīvu informācijas un izklaides sistēmu. Elektrificētie spēka agregāti, kas jau ir pazīstami OCTAVIA e-TEC modelī ar jauno daļējā hibrīda tehnoloģiju un divi OCTAVIA iV pie elektrotīkla pieslēdzami hibrīda modeļi vēl vairāk uzlabo CO₂ izmešu rādītājus. Turklāt advancētie iekšdedzes dzinēji ir kļuvuši vēl efektīvāki, bet jaunākās paaudzes ŠKODA EVO dīzeļdzinēji ir aprīkoti ar “dubultas dozēšanas” sistēmu, kura samazina slāpekļa oksīda izmešus par aptuveni 80 procentiem. Papildus ir pieejama arī ŠKODA OCTAVIA G-TEC Limo un Combi versijās kas darbojas ar videi draudzīgo saspiestu dabasgāzi (CNG). ŠKODA piedāvā OCTAVIA versijas ar priekšējo riteņu vai 4x4 piedziņu un klienti var izvēlēties gan manuālu pārnesumkārbu, gan DSG automātisko pārnesumkārbu. Papildu tam pieejama veiktspējīgā  OCTAVIA SCOUT ar 4x4 vai priekšpiedziņu, kā arī trīs sportiskie RS varianti, kas papildina daudzpusīgo piedāvājuma klāstu.

Vairāk informācijas pie VERTE AUTO tirdzniecības konsultantiem Biķernieku ielā 125, Rīgā, pa tālr. 67 30 40 50 vai info@verteauto.lv